BEZPŁATNA WYSYŁKA NA ZAMÓWIENIA POWYŻEJ 500Zł
Poland
Str. główna >  Polityka prywatności
Wiemy, że zależy Ci na tym, w jaki sposób informacje o Tobie są używane i dzielone. Doceniamy Twoje zaufanie i chcemy, abyś czuł się pewny naszych usług i bezpieczeństwa w odniesieniu do Twoich danych osobowych. Niniejsze zawiadomienie opisuje naszą politykę prywatności. Na stronie internetowej akceptujesz praktyki opisane w niniejszych Informacjach na temat ochrony prywatności.

Jakie dane osobowe klientów gromadzimy?

Informacje, których uczymy się od klientów, pomagają nam personalizować i nieustannie poprawiać jakość zakupów. Tutaj są typy informacji, które gromadzimy.

Informacje, które nam przekazujesz: Otrzymujemy i przechowujemy wszelkie informacje, które wpisujesz na naszej stronie internetowej lub przekazujesz nam w jakikolwiek inny sposób. Możesz nie podawać pewnych informacji, ale możesz nie być w stanie skorzystać z wielu naszych funkcji. Używamy informacji, które podajesz w takich celach, jak reagowanie na Twoje prośby, realizowanie zamówień, dostosowywanie przyszłych zakupów dla Ciebie, ulepszanie naszych funkcji sklepu i komunikacja z Tobą.

Informacje automatyczne: otrzymujemy i przechowujemy określone rodzaje informacji za każdym razem, gdy wchodzisz w interakcję z naszą witryną. Na przykład, jak wiele stron internetowych, czasami używamy "ciasteczek", a my uzyskujemy określone rodzaje informacji, gdy przeglądarka internetowa uzyskuje dostęp do naszej witryny.

Komunikacja e-mail: aby pomóc nam w zwiększeniu produktywności e-maili w celu poprawy jakości usług i zakupów, czasami wysyłamy Ci biuletyny z naszymi usługami i produktami, powiadomienia o zmianach w naszych zasadach i potwierdzenia zamówień. Jeśli nie chcesz otrzymywać od nas wiadomości e-mail innych niż powiadomienia o zamówieniach i pokwitowania, dostosuj swoje preferencje dotyczące subskrypcji, logując się na swoje konto.

Co z ciasteczkami?

Pliki cookie to alfanumeryczne pliki tekstowe identyfikujące, które przenosimy na dysk komputera użytkownika za pośrednictwem przeglądarki internetowej, aby umożliwić naszym systemom rozpoznawanie przeglądarki i udostępnianie funkcji, takich jak przechowywanie przedmiotów w koszyku między odwiedzinami.

Które informacje można uzyskać?

Dajemy Ci dostęp do szerokiej gamy informacji o twoim koncie i twoich interakcjach z nami w ograniczonym celu oglądania i, w niektórych przypadkach, aktualizowania tych informacji.

Warunki, oświadczenia i zmiany

Jeśli zdecydujesz się odwiedzić stronę internetową, twoja wizyta i wszelkie spory dotyczące prywatności podlegają niniejszemu Zawiadomieniu i naszym Warunkom korzystania z usługi, w tym ograniczeniom dotyczącym odszkodowań, arbitrażowi sporów i stosowaniu prawa stanu naszego lokalnego państwa. Jeśli masz jakiekolwiek obawy dotyczące prywatności Twoich danych osobowych, które zostały użyte i zebrane na naszej stronie internetowej, prześlij nam dokładny opis, klikając link "Skontaktuj się z nami" w bocznym menu, a my postaramy się go rozwiązać.

Nasza działalność ulega ciągłym zmianom, a nasze Zasady ochrony prywatności i Regulamin również ulegają zmianie. Powinieneś często sprawdzać naszą stronę internetową, aby zobaczyć ostatnie zmiany. O ile nie określono inaczej, nasza aktualna Polityka prywatności dotyczy wszystkich informacji, które posiadamy o Tobie i Twoim koncie. Jednakże stoimy za złożonymi obietnicami i nigdy nie zmieniamy w istotny sposób naszych zasad i praktyk, aby zmniejszyć ich ochronę informacji o klientach zebranych w przeszłości bez zgody zainteresowanych klientów.

Informacje, które nam dajesz Zapewniasz większość takich informacji podczas wyszukiwania, kupowania, zamawiania i publikowania opinii. W wyniku tych działań możesz podać nam takie informacje, jak imię i nazwisko, adres i numery telefonów oraz dane karty kredytowej.

Pytania

Pytania dotyczące naszych Warunków korzystania z usługi, oświadczenia o ochronie prywatności lub innych materiałów związanych z polityką można kierować do naszego personelu pomocniczego, klikając link "Skontaktuj się z nami" w bocznym menu. Możesz też wysłać do nas wiadomość e-mailBEZPIECZNE ZAKUPY W INTERNECIE

Poland
Copyright © 2019 Buty Dr Martens All Rights Reserved.Powered by www.dietaok.pl